Onze mensen

Onze mensen

Onze mensen

Alle mensen van Talent&Care werken in de zorg of hebben een achtergrond in de zorg. Onze artsen, apothekers en verpleegkundigen en studenten geneeskunde, farmacie en verpleegkunde zijn in dienst bij Talent&Care en worden door ons begeleid en opgeleid. Het kernteam van Talent&Care verbindt onze mensen aan de zorgorganisatie of apotheek, die het beste bij hen past.

Met een frisse blik en vernieuwende ideeën dragen we graag bij aan de kwaliteit van de zorg in Nederland. Wil jij deel uitmaken van ons kantoorteam? Kijk dan hier voor de openstaande vacatures. Wij zijn doorlopend opzoek naar nieuwe collega's met een zorgachtergrond.  

Kernteam

Aandacht voor de vitaliteit van zorgprofessionals leidt tot (nog) betere zorg in Nederland!

Arno Bisschop

Arts & Medisch directeur
06 21 10 80 69
a.bisschop@talent-care.nl
Met mijn enthousiasme wil ik ervoor zorgen dat de ouderengeneeskunde en gehandicaptenzorg de aandacht krijgt die het verdient!

Bart Duijveman

Met échte aandacht voor zorgverleners onstaat de beste zorg voor patiënten

Chiel Greuter

People manager verpleegkundigen
06 24 33 84 40
c.greuter@talent-care.nl
Met mijn achtergrond als verpleegkundige weet ik waar het om draait in de zorg en kan ik de professional helpen op de juiste plek te komen.

Elizabeth van den Hoven

People manager artsen & apothekers
06 28 52 85 49
e.vandenhoven@talent-care.nl
Met mijn rechtenstudie als achtergrond probeer ik iedereen recht te doen. Dit zowel in financieel opzicht als in het persoonlijke contact.

Eveline Woud

Management assistent
06 11 46 37 11
e.woud@talent-care.nl
Vanuit mijn achtergrond in de bedrijfspsychologie zie ik toe op de optimale begeleidingsstructuren.

Maarten Timmerman

Marieke Duijts

Marketing & Communicatie Manager
06 11 59 16 99
m.duijts@talent-care.nl
Als openbaar apotheker specialist leg ik contact met nieuwe opdrachtgevers en onderhoud contact met onze bestaande samenwerkingspartners

Ralph de Backer

Alleen als je op de juiste plek zit, kun je het beste uit jezelf halen.

Stefan Ottenbros

Door mijn ervaring in de uitzendbranche help ik studenten graag aan de werkplek waarin ze zich professioneel en persoonlijk kunnen ontwikkelen.

Thea Prins

People manager studenten
06 28 52 85 30
t.prins@talent-care.nl

Loopbaanbegeleiders

Carl Augustin

Apotheker ouderenzorg & Coach

c.augustin@talent-care.nl

Chiara van Rodijnen

Apotheker ouderenzorg & Coach

c.vanrodijnen@talent-care.nl

Iris Zuydgeest

Apotheker & Coach

i.zuydgeest@talent-care.nl

Meike Blezer

Ralph de Backer

Apotheker & Coach

r.debacker@talent-care.nl

Mentoren

Hens ten Thije

Senior coach & gepensioneerd chirurg

h.tenthije@talent-care.nl

Paul Buitenhuis

Senior coach & gepensioneerd huisarts

p.buitenhuis@talent-care.nl

Intervisiebegeleiders

Irene Sporre

AIOS psychiatrie

i.sporre@talent-care.nl

Docenten

Chiel Greuter

SEH Verpleegkundige & Docent

c.greuter@talent-care.nl

Desirée van den Broek

Kim Ottenbros

SEH Verpleegkundige & Docent

k.ottenbros@talent-care.nl

Onze opdrachtgevers zijn onder andere