Onze mensen

Onze mensen

Onze mensen

Alle mensen van Talent&Care werken in de zorg of hebben een achtergrond in de zorg. Onze artsen, apothekers en verpleegkundigen en studenten geneeskunde, farmacie en verpleegkunde zijn in dienst bij Talent&Care en worden door ons begeleid en opgeleid. Het kernteam van Talent&Care verbindt onze mensen aan de zorgorganisatie of apotheek, die het beste bij hen past.

Met een frisse blik en vernieuwende ideeën dragen we graag bij aan de kwaliteit van de zorg in Nederland. Wil jij deel uitmaken van ons kantoorteam? Kijk dan hier voor de openstaande vacatures. Wij zijn doorlopend opzoek naar nieuwe collega's met een zorgachtergrond.  

Kernteam

Aandacht voor de vitaliteit van zorgprofessionals leidt tot (nog) betere zorg in Nederland!

Arno Bisschop

Arts & Medisch directeur
06 21 10 80 69
a.bisschop@talent-care.nl
Met mijn enthousiasme wil ik ervoor zorgen dat de ouderengeneeskunde en gehandicaptenzorg de aandacht krijgt die het verdient!

Bart Duijveman

Consultant Eerstelijnszorg & Farmacie
06 24 26 83 06
b.duijveman@talent-care.nl
Met échte aandacht voor zorgverleners onstaat de beste zorg voor patiënten

Chiel Greuter

People Manager Verpleegkundigen
06 24 33 84 40
c.greuter@talent-care.nl
Met mijn achtergrond als verpleegkundige weet ik waar het om draait in de zorg en kan ik de professional helpen op de juiste plek te komen.

Elizabeth van den Hoven

People Manager Artsen & Apothekers
06 28 52 85 49
e.vandenhoven@talent-care.nl
Met mijn rechtenstudie als achtergrond probeer ik iedereen recht te doen. Dit zowel in financieel opzicht als in het persoonlijke contact.

Eveline Woud

Management Assistent

e.woud@talent-care.nl

Evi van Zanten

Happiness & Office Manager
06 11 46 37 11
e.vanzanten@talent-care.nl
Vanuit mijn achtergrond in de bedrijfspsychologie zie ik toe op de optimale begeleidingsstructuren.

Maarten Timmerman

Ik maak graag tijd voor kwaliteit.

Marieke Duijts

Marketing & Communicatie Manager
06 11 59 16 99
m.duijts@talent-care.nl
Alleen als je op de juiste plek zit, kun je het beste uit jezelf halen.

Stefan Ottenbros

Door mijn ervaring in de uitzendbranche help ik studenten graag aan de werkplek waarin ze zich professioneel en persoonlijk kunnen ontwikkelen.

Thea Prins

People Manager Studenten
06 28 52 85 30
t.prins@talent-care.nl

Coaches

Veranderen eenvoudig maken, begint bij anders durven kijken, voelen én te acteren, zodat de energie weer gaat stromen.

Francine de Bruyckere

Coach

Ik begeleid graag mensen die op een ‘kruispunt’ staan en hun sprankeling willen
(terug)vinden.

Riette Petter

Coach

Ik heb een grote passie om mensen bij hun authentieke ik te laten komen.

Saskia Palmen

Coach

Loopbaanbegeleiders

Carl Augustin

Apotheker Ouderenzorg & Coach

c.augustin@talent-care.nl

Chiara van Rodijnen

Apotheker Ouderenzorg & Coach

c.vanrodijnen@talent-care.nl

Iris Zuydgeest

Apotheker & Coach

i.zuydgeest@talent-care.nl

Joshua Kalle

Arts & Loopbaanbegeleider

j.kalle@talent-care.nl

Meike Blezer

Ralph de Backer

Apotheker & Coach

r.debacker@talent-care.nl
Met plezier en enthousiasme zet ik mij in voor goede zorg

Wesley Busch

Arts & Loopbaanbegeleider

w.busch@talent-care.nl

Mentoren

Als mentor ondersteun ik Arno en de coaches om een goed aanvalsplan voor jou te maken bij de start als professional bij T&C

Hens ten Thije

Kees Jan Lastdrager

Het huisartsenwerk heb ik 33 jaar gedaan en met veel plezier coach ik de professionals van Talent&Care

Paul Buitenhuis

Wencke Ameling

Intervisiebegeleiders

Bart Huybrechts

SEH-Verpleegkundige

b.huybrechts@talent-care.nl

Frank Gerritse

AIOS Psychiatrie

f.gerritse@talent-care.nl

Kees Jan Lastdrager

Intervisiebegeleider

k.lastdrager@talent-care.nl

Laura de Wit

AIOS Psychiatrie

l.dewit@talent-care.nl
Vanuit mijn achtergrond in de bedrijfspsychologie zie ik toe op de optimale begeleidingsstructuren.

Maikel Fennis

AIOS Ouderengeneeskunde

m.fennis@talent-care.nl

Docenten

Met échte aandacht voor zorgverleners ontstaat de beste zorg voor patiënten

Daphne Koster

Desirée van den Broek

Veranderen eenvoudig maken, begint bij anders durven kijken, voelen én te acteren, zodat de energie weer gaat stromen.

Francine de Bruyckere

Docent

Kim Ottenbros

SEH Verpleegkundige & Docent

k.ottenbros@talent-care.nl
Ik begeleid graag mensen die op een ‘kruispunt’ staan en hun sprankeling willen
(terug)vinden.

Riette Petter

Docent

Ik heb een grote passie om mensen bij hun authentieke ik te laten komen.

Saskia Palmen

Docent

Onze opdrachtgevers zijn onder andere