Onze mensen

Onze mensen

Onze mensen

Alle mensen van Talent&Care werken in de zorg of hebben een achtergrond in de zorg. Onze artsen, apothekers en verpleegkundigen en studenten geneeskunde, farmacie en verpleegkunde zijn in dienst bij Talent&Care en worden door ons begeleid en opgeleid. Het kernteam van Talent&Care verbindt onze mensen aan de zorgorganisatie of apotheek, die het beste bij hen past.

Met een frisse blik en vernieuwende ideeën dragen we graag bij aan de kwaliteit van de zorg in Nederland. Wil jij deel uitmaken van ons kantoorteam? Kijk dan hier voor de openstaande vacatures. Wij zijn doorlopend opzoek naar nieuwe collega's met een zorgachtergrond.  

Kernteam

Aandacht voor de vitaliteit van zorgprofessionals leidt tot (nog) betere zorg in Nederland!

Arno Bisschop

Met mijn enthousiasme wil ik ervoor zorgen dat de iedere arts, op de juiste plek werkt!

Bart Duijveman

MT & Sales Consultant Artsen
06 24 26 83 06
b.duijveman@talent-care.nl
Met échte aandacht voor zorgverleners onstaat de beste zorg voor patiënten

Chiel Greuter

MT & People Manager Verpleegkundigen
06 24 33 84 40
c.greuter@talent-care.nl
Met mijn achtergrond als verpleegkundige weet ik waar het om draait in de zorg en kan ik de professional helpen op de juiste plek te komen

Elizabeth van den Hoven

MT & People Manager Artsen
06 28 52 85 49
e.vandenhoven@talent-care.nl
Met mijn rechtenstudie als achtergrond probeer ik iedereen recht te doen. Dit zowel in financieel opzicht als in het persoonlijke contact

Eveline Woud

Manager Backoffice

e.woud@talent-care.nl
Met mijn enthousiasme en vrolijkheid zorg ik altijd voor een warm welkom

Evi van Zanten

Happiness & Office Manager
06 11 46 37 11
e.vanzanten@talent-care.nl
Nu ik klaar ben met de bachelor Geneeskunde begrijp ik wat de studenten willen en kan ik ze optimaal helpen

Floris Bent

Vanuit mijn achtergrond in de bedrijfspsychologie zie ik toe op de optimale begeleidingsstructuren

Maarten Timmerman

Reflecteer iedere dag, leer hiervan en pas het de dag erna direct toe!

Stefan Ottenbros

Door mijn ervaring in de uitzendbranche help ik studenten graag aan de werkplek waarin ze zich professioneel en persoonlijk kunnen ontwikkelen

Thea Prins

People Manager Studenten
06 28 52 85 30
t.prins@talent-care.nl
Verschil maken wij door kennis in de behoeftes van de zorgprofessional

Timo Nieuwenhuis

Manager Marketing & Communicatie
06 44 40 26 84
t.nieuwenhuis@talent-care.nl
De mens staat centraal in alles wat ik doe

Wouter Aukes

People Manager Apothekers
06 28 50 53 78
w.aukes@talent-care.nl

Coaches

Veranderen eenvoudig maken, begint bij anders durven kijken, voelen én te acteren, zodat de energie weer gaat stromen.

Francine de Bruyckere

Coach

Ik begeleid graag mensen die op een ‘kruispunt’ staan en hun sprankeling willen
(terug)vinden.

Riette Petter

Coach

Ik heb een grote passie om mensen bij hun authentieke ik te laten komen

Saskia Palmen

Coach

Loopbaanbegeleiders

Carl Augustin

Apotheker & Loopbaanbegeleider

c.augustin@talent-care.nl

Iris Zuydgeest

Apotheker & Loopbaanbegeleider

i.zuydgeest@talent-care.nl

Joshua Kalle

Arts & Loopbaanbegeleider

j.kalle@talent-care.nl

Meike Blezer

Arts & Loopbaanbegeleider

m.blezer@talent-care.nl

Ralph de Backer

Apotheker & Loopbaanbegeleider

r.debacker@talent-care.nl
Met plezier en enthousiasme zet ik mij in voor goede zorg

Wesley Busch

Arts & Loopbaanbegeleider

w.busch@talent-care.nl

Mentoren

Als mentor ondersteun ik Arno en de coaches om een goed aanvalsplan voor jou te maken bij de start als professional bij T&C

Hens ten Thije

Met mijn jarenlange ervaring als mede-eigenaar in de apotheek denk ik jonge collega's te kunnen helpen in het maken van keuzes.

Kees Jan Lastdrager

Het huisartsenwerk heb ik 33 jaar gedaan en met veel plezier coach ik de professionals van Talent&Care

Paul Buitenhuis

De kunst is in de zorg de unieke persoon tegenover je echt te blijven horen en zien. Dit kan alleen maar als je goed voor jezelf blijft zorgen!

Wencke Ameling

Intervisiebegeleiders

Bart Huybrechts

SEH-Verpleegkundige

b.huybrechts@talent-care.nl

Frank Gerritse

AIOS Psychiatrie

f.gerritse@talent-care.nl
Met mijn jarenlange ervaring als mede-eigenaar in de apotheek denk ik jonge collega's te kunnen helpen in het maken van keuzes.

Kees Jan Lastdrager

Intervisiebegeleider

k.lastdrager@talent-care.nl

Laura de Wit

AIOS Psychiatrie

l.dewit@talent-care.nl
Vanuit mijn achtergrond in de bedrijfspsychologie zie ik toe op de optimale begeleidingsstructuren.

Maikel Fennis

AIOS Ouderengeneeskunde

m.fennis@talent-care.nl

Docenten

Daphne Koster

Ik heb een passie voor ontwikkeling van gezonde samenwerkingen en gezonde organisaties.

Desirée van den Broek

Veranderen eenvoudig maken, begint bij anders durven kijken, voelen én te acteren, zodat de energie weer gaat stromen.

Francine de Bruyckere

Docent

Kim Ottenbros

SEH Verpleegkundige & Docent

k.ottenbros@talent-care.nl
Ik begeleid graag mensen die op een ‘kruispunt’ staan en hun sprankeling willen
(terug)vinden.

Riette Petter

Docent

Ik heb een grote passie om mensen bij hun authentieke ik te laten komen.

Saskia Palmen

Docent

Onze opdrachtgevers zijn onder andere