Onze mensen

Onze mensen

Onze mensen

Alle mensen van Talent&Care werken in de zorg of hebben een achtergrond in de zorg. Onze artsen en apothekers, studenten geneeskunde en farmacie zijn in dienst bij Talent&Care en worden door ons begeleid en opgeleid. Het kernteam van Talent&Care verbindt onze mensen aan de zorgorganisatie of apotheek, die het beste bij hen past.

Met een frisse blik en vernieuwende ideeën dragen we graag bij aan de kwaliteit van de zorg in Nederland.

  

Kernteam

Aandacht voor de vitaliteit van zorgprofessionals leidt tot (nog) betere zorg in Nederland!

Arno Bisschop

Met mijn enthousiasme wil ik ouderenzorg meer in de spotlights zetten!

Bart Duijveman

Met mijn achtergrond als verpleegkundige weet ik waar het om draait in de zorg en kan ik de professional helpen op de juiste plek te komen.

Elizabeth van den Hoven

People manager professionals
06 28 52 85 49
e.vandenhoven@talent-care.nl
Met mijn rechtenstudie als achtergrond probeer ik iedereen recht te doen. Dit zowel in financieel opzicht als in het persoonlijke contact.

Eveline Woud

Management assistent
06 11 46 37 11
e.woud@talent-care.nl
Vanuit mijn achtergrond in de bedrijfspsychologie zie ik toe op de optimale begeleidingsstructuren.

Maarten Timmerman

Als openbaar apotheker specialist leg ik contact met nieuwe opdrachtgevers en onderhoud contact met onze bestaande samenwerkingspartners

Ralph de Backer

Door mijn Oefentherapeutische achtergrond staan begeleiding, ontwikkeling en betrokkenheid bij mij hoog in het vaandel.

Simone Louwerse

People manager farmacie
06 24 33 84 40
s.louwerse@talent-care.nl
Alleen als je op de juiste plek zit, kun je het beste uit jezelf halen.

Stefan Ottenbros

Door mijn ervaring in de uitzendbranche help ik studenten graag aan de werkplek waarin ze zich professioneel en persoonlijk kunnen ontwikkelen.

Thea Prins

People manager geneeskunde
06 28 52 85 30
t.prins@talent-care.nl

Coaches

Carl Augustin

Apotheker ouderenzorg & Coach

c.augustin@talent-care.nl

Chiara van Rodijnen

Apotheker ouderenzorg & Coach

c.vanrodijnen@talent-care.nl

Hens ten Thije

Senior coach & gepensioneerd chirug

h.tenthije@talent-care.nl

Iris Zuydgeest

Apotheker & Coach

i.zuydgeest@talent-care.nl

Meike Blezer

Paul Buitenhuis

Senior coach & gepensioneerd huisarts

p.buitenhuis@talent-care.nl

Ralph de Backer

Apotheker & Coach

r.debacker@talent-care.nl

Ambassadeurs

Annelies Benraad

Ambassadeur & Student geneeskunde
06 20 01 56 64
a.benraad@talent-care.nl

Bas Vreugdenhil

Ambassadeur & Student geneeskunde
06 24 11 53 54
b.vreugdenhil@talent-care.nl

Bella van Langen

Ambassadeur & Student geneeskunde
06 48 85 73 57
b.vanlangen@talent-care.nl

Eline Groeneweg

Ambassadeur & Student geneeskunde
06 38 47 44 44
e.groeneweg@talent-care.nl

Evelien Poelmans

Ambassadeur & Student geneeskunde
06 43 26 14 12
e.poelmans@talent-care.nl

Justin Grootenhuis

Ambassadeur & Student geneeskunde
06 48 58 04 13
j.grootenhuis@talent-care.nl

Maartje Heijnen

Ambassadeur & Student farmacie
06 16 47 69 80
m.heijnen@talent-care.nl

Matthijs Bosveld

Ambassadeur & Student geneeskunde
06 46 43 09 68
m.bosveld@talent-care.nl

Mustafa Alkarradi

Ambassadeur & Student farmacie
06 50 27 83 43
m.alkarradi@talent-care.nl

Niek Djuric

Ambassadeur & Student geneeskunde
06 38 16 56 50
n.djuric@talent-care.nl

Rogier van Ham

Ambassadeur & Student geneeskunde
06 53 65 75 18
r.vanham@talent-care.nl

Samir Fehrat

Ambassadeur & Student geneeskund
06 40 18 72 69
s.fehrat@talent-care.nl

Medisch Specialisten

Chiel Greuter

SEH Verpleegkundige & Docent

c.greuter@talent-care.nl

Desirée van den Broek

Irene Sporre

AIOS psychiatrie

i.sporre@talent-care.nl

Kees-Pieter Paul

AIOS jeugdzorg

k.paul@talent-care.nl

Kim Ottenbros

SEH Verpleegkundige & Docent

k.ottenbros@talent-care.nl

Louis Hahn

Specialist ouderengeneeskunde

l.hahn@talent-care.nl

Michiel in 't Woud

AIOS psychiatrie

m.intwoud@talent-care.nl

Mieke Bouma

Specialist Gehandicaptenzorg

Sytze van Odijk

AIOS verzekeringsgeneeskunde

s.vanodijk@talent-care.nl

Onze opdrachtgevers zijn onder andere