Onze mensen

Onze mensen

Onze mensen

Wij zijn niet alleen arts, apotheker, verpleegkundige of student. Wij zijn ook avonturier, muziekmaker, tennisspeler, schrijver, ouder, een goede vriend. Wij zijn de nieuwe generatie. Een generatie die zich niet alleen maar identificeert met zijn beroep. Wij leven een bewust leven en doen dat vol energie. Met een groot zorghart en de ambitie om dingen te veranderen in de wereld. En die verandering begint bij jezelf.

Wij zijn denkers en doeners, die verandering brengen in de kwaliteit van de zorg in Nederland. Wil jij deel uitmaken van ons kantoorteam? Bekijk de openstaande vacatures. Wij zijn doorlopend opzoek naar nieuwe collega's met een zorgachtergrond.  

Kernteam

Aandacht voor de vitaliteit van zorgprofessionals leidt tot (nog) betere zorg in Nederland!

Arno Bisschop

Met mijn enthousiasme wil ik ervoor zorgen dat de iedere arts, op de juiste plek werkt!

Bart Duijveman

Met échte aandacht voor zorgverleners onstaat de beste zorg voor patiënten

Chiel Greuter

Chief Operating Officer & People Manager Verpleegkundigen
06 21 39 36 28
c.greuter@talent-care.nl
Met mijn achtergrond als verpleegkundige weet ik waar het om draait in de zorg en kan ik de professional helpen op de juiste plek te komen

Elizabeth van den Hoven

Chief People Officer & People Manager Artsen
06 28 52 85 49
e.vandenhoven@talent-care.nl
Met mijn enthousiasme en vrolijkheid zorg ik altijd voor een warm welkom

Evi van Zanten

Happiness & Office Manager
08 51 30 45 46
e.vanzanten@talent-care.nl
Nu ik klaar ben met de bachelor Geneeskunde begrijp ik wat de studenten willen en kan ik ze optimaal helpen

Floris Bent

Efficiënte en effectieve bedrijfsprocessen zorgen voor een plezierige werkomgeving waardoor iedere professional kan doen waar hij goed in is.

Maaike Gooijer

Vanuit mijn achtergrond in de bedrijfspsychologie zie ik toe op de optimale begeleidingsstructuren

Maarten Timmerman

Het leven is te kort om te blijven hangen in middelmatigheid, probeer daarom elke dag het maximale eruit te halen.

Michael van Dijk

Durven is je evenwicht even verliezen; niet durven is uiteindelijk jezelf verliezen

Phylicia Holtz

People Manager Artsen

p.holtz@talent-care.nl
Reflecteer iedere dag, leer hiervan en pas het de dag erna direct toe!

Stefan Ottenbros

Chief Executive Officer & Apotheker
06 53 97 41 22
s.ottenbros@talent-care.nl
Door mijn ervaring in de uitzendbranche help ik studenten graag aan de werkplek waarin ze zich professioneel en persoonlijk kunnen ontwikkelen

Thea Prins

People Manager Studenten
06 28 52 85 30
t.prins@talent-care.nl
Verschil maken wij door kennis in de behoeftes van de zorgprofessional

Timo Nieuwenhuis

Manager Marketing & Communicatie
06 44 40 26 84
t.nieuwenhuis@talent-care.nl

Willem van Bennekom

Medewerker Backoffice

0851304547
De mens staat centraal in alles wat ik doe

Wouter Aukes

People Manager Apothekers
06 28 50 53 78
w.aukes@talent-care.nl

Coaches

Veranderen eenvoudig maken, begint bij anders durven kijken, voelen én te acteren, zodat de energie weer gaat stromen.

Francine de Bruyckere

Coach

Ik begeleid graag mensen die op een ‘kruispunt’ staan en hun sprankeling willen
(terug)vinden.

Riette Petter

Coach

Ik heb een grote passie om mensen bij hun authentieke ik te laten komen

Saskia Palmen

Coach

Loopbaanbegeleiders

Carl Augustin

Apotheker & Loopbaanbegeleider

c.augustin@talent-care.nl

Iris Zuydgeest

Apotheker & Loopbaanbegeleider

i.zuydgeest@talent-care.nl

Joshua Kalle

Arts & Loopbaanbegeleider

j.kalle@talent-care.nl

Meike Blezer

Arts & Loopbaanbegeleider

m.blezer@talent-care.nl

Ralph de Backer

Apotheker & Loopbaanbegeleider

r.debacker@talent-care.nl
Met plezier en enthousiasme zet ik mij in voor goede zorg

Wesley Busch

Arts & Loopbaanbegeleider

w.busch@talent-care.nl

Mentoren

Als mentor ondersteun ik Arno en de coaches om een goed aanvalsplan voor jou te maken bij de start als professional bij T&C

Hens ten Thije

Met mijn jarenlange ervaring als mede-eigenaar in de apotheek denk ik jonge collega's te kunnen helpen in het maken van keuzes.

Kees Jan Lastdrager

Het huisartsenwerk heb ik 33 jaar gedaan en met veel plezier coach ik de professionals van Talent&Care

Paul Buitenhuis

De kunst is in de zorg de unieke persoon tegenover je echt te blijven horen en zien. Dit kan alleen maar als je goed voor jezelf blijft zorgen!

Wencke Ameling

Intervisiebegeleiders

Bart Huybrechts

Verpleegkundig Specialist

b.huybrechts@talent-care.nl

Frank Gerritse

AIOS Psychiatrie

f.gerritse@talent-care.nl
Met mijn jarenlange ervaring als mede-eigenaar in de apotheek denk ik jonge collega's te kunnen helpen in het maken van keuzes.

Kees Jan Lastdrager

Intervisiebegeleider

k.lastdrager@talent-care.nl

Laura de Wit

AIOS Psychiatrie

l.dewit@talent-care.nl
Vanuit mijn achtergrond in de bedrijfspsychologie zie ik toe op de optimale begeleidingsstructuren.

Maikel Fennis

AIOS Ouderengeneeskunde

m.fennis@talent-care.nl

Docenten

Daphne Koster

Ik heb een passie voor ontwikkeling van gezonde samenwerkingen en gezonde organisaties.

Desirée van den Broek

Veranderen eenvoudig maken, begint bij anders durven kijken, voelen én te acteren, zodat de energie weer gaat stromen.

Francine de Bruyckere

Docent

Kim Ottenbros

Ambulanceverpleegkundige

k.ottenbros@talent-care.nl
Ik begeleid graag mensen die op een ‘kruispunt’ staan en hun sprankeling willen
(terug)vinden.

Riette Petter

Docent

Ik heb een grote passie om mensen bij hun authentieke ik te laten komen.

Saskia Palmen

Docent

Onze opdrachtgevers zijn onder andere